Informacje prasowe Hyundai Motor Poland

Najświeższe

01.07.2022 Informacja prasowa

Hyundai Motor podpisuje wielostronne porozumienie w sprawie ustanowienia ekosystemu mobilności wodorowej w Czechach

Firma Hyundai Motor Company ogłosiła, że podpisała protokół ustaleń z podmiotami publicznymi i prywatnymi z Korei i Czech, aby wesprzeć tworzenie ekosystemu mobilności wodorowej w kraju Europy Środkowej.

28.06.2022 Informacja prasowa

Hyundai przedstawia design modelu IONIQ 6, elektrycznego Streamlinera

Hyundai Motor Company ujawnił dzisiaj opływowy i ponadczasowy design długo wyczekiwanego modelu IONIQ 6, drugiego w gamie marki IONIQ przeznaczonej wyłącznie dla pojazdów elektrycznych.

27.06.2022 Informacja prasowa

41 sztuk Hyundai IONIQ 5 we flocie firmy AstraZeneca

Firmy coraz częściej decydują się na włączenie do swojej floty samochodów w pełni elektrycznych. Jedno z największych w Polsce zamówień na takie samochody zostało zrealizowane przez LeasePlan. Firma dostarczyła rekordową liczbę 41 sztuk Hyundai IONIQ 5 dla spółki AstraZeneca w ramach wynajmu długoterminowego.

21.06.2022 Informacja prasowa

Hyundai zwiastuje model IONIQ 6 na szkicu koncepcyjnym

Hyundai Motor Company ujawnił dzisiaj szkic koncepcyjny swojego długo wyczekiwanego modelu IONIQ 6, drugiego Hyundaia w gamie całkowicie elektrycznych pojazdów IONIQ.

13.06.2022 Informacja prasowa

Hyundai Motor Group wprowadza pilotażową usługę RoboRide, zapewniającą transport autonomicznym IONIQ 5 w tętniącej życiem dzielnicy Gangnam w Seulu

Grupa Hyundai Motor ogłosiła start pilotażowej usługi RoboRide, wykorzystującej elektryczny model IONIQ 5 do autonomicznego transportu pasażerów w dzielnicy Gangnam w Seulu, w Korei Południowej – samochód będzie poruszał się samodzielnie, dzięki opracowanej przez grupę technologii autonomicznej jazdy 4. poziomu.

Skontaktuj się z nami

Dla Klientów

Mam pytanie dotyczące modelu Hyundai/jestem Klientem Hyundai.

Formularz kontaktowy

Dla mediów

Szukam bezpośredniego kontaktu do Działu PR Hyundai Motor Poland.